Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı büyüklüğünde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de içinde bulunduran muhteşem yalnız şehir olması nedeniyle dayanıklı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek en iyi şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz eş atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile aldatıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli müşterek ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere kaliteli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu ve doğum haset kutlamaları gibi pek fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi vakit geçirmek maksadıyla ideal aynı aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul amacıyla vazgeçilmez ancak etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye göstermek sizler kendince arkadaşlarınızın gözünde tam müşterek intiba bırakacaktır. tam bir eksperyans ile okşayıcı İstanbul’u en yararlı şekilde saymak istiyorsanız sizleri incele bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte artık organizasyonlar fazla henüz alımlı ve çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakılırsa düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar tekne turu geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız işaret kandırıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz müşterek sıra geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla genişlik uygun şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe gibi amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *